تبلیغات
معلمی عشق است و هنر - خدمات جدید ایرانسل!!
 
معلمی عشق است و هنر
ذهن ما باغچه است گل باید در آن کاشت
درباره وبلاگ


بس که در تدبیر فردا مانده ایم*

*با همیم اما چه تنها مانده ایم*

*در کلاس جمع و تفریق زمان*

*عاشق جمعیم ومنهامانده ایم*

***********************
مبادا آسمان بی بال و بی پر

مبادا در زمین دیوار بی در

مبادا هیچ سقفی بی پرستو

مبادا هیچ بامی بی کبوتر

***********************

ای خدای بزرگ به من کمک کن

تا وقتی می خواهم درباره

راه رفتن کسی قضاوت کنم

کمی با کفش های او راه بروم

(دکتر شریعتی)

مدیر وبلاگ : صادق حمادی
نویسندگان
خطاطی نستعلیق آنلاین
برچسبها

سرویس جدید «نمای خانواده» و قابلیت‌های جدید «رهگیری دوستان» و «پرچین مجازی» برای سرویس نمای دوستان، در اختیار مشتركین ایرانسل قرار گرفت.

این سرویس‌ها پس از راه‌اندازی سرویس نقشه مجازی ایرانسل در شهرهای تهران، كرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد مقدس و استقبال مشتركین از سرویس «نمای دوستان» عرضه شده‌اند. 

مشتركین به كمك سرویس جدید نمای خانواده می‌توانند ازموقعیت مكانی اعضای خانواده خود در هر ساعت از شبانه روز آگاه شوند . به عنوان مثال والدین می‌توانند در هر لحظه موقیعت فرزندان خود را تشخیص داده و برای اطمینان خاطر، از وضعیت كودكان خود آگاه شده و یا موقعیت مكانی سالمندان را معین كنند.

در صورت استفاده از سرویس نمای خانواده، تنها والدین این امكان را خواهند داشت كه موقعیت فرزندان‌شان را مكان‌یابی كنند. از سوی دیگر، قابلیت‌های پیشرفته‌تر رهگیری دوستان و پرچین مجازی در سرویس نمای دوستان ایرانسل عرضه شد.

بر این اساس، مشتركین با مراجعه به نشانی nama.irancell.ir و پس از ورود به پورتال این سرویس و پیگیری لینك‌های موجود می‌توانند دوستان خود را رهگیری كنند، بدین ترتیب كه با انتخاب دوستان خود، مسیر حركت آن‌ها برروی نقشه، هر چند دقیقه یكبار قابل مشاهده خواهد بود.

همچنین با استفاده از خدمت پرچین مجازی و با تعیین محدوده‌ای برروی نقشه، مشترك می‌تواند از سیستم بخواهد كه هر زمان، دوستانی كه مشخصات آنان ثبت شده به شعاع آن محدود نزدیك شدند وی را از طریق پیام مطلع سازد.

هم چنین مشتركین می‌توانند دوستان خود را برای موقعیت‌یابی دعوت كرده و پس از تأیید، آنان نیز به نقشه مجازی ایرانسل مشترك می‌پیوندند و از آن پس می‌تواند موقعیت خود را به یكدیگر اطلاع دهند.

ثبت نام و فعال‌سازی سرویس نقشه مجازی ایرانسل، از طریق اینترنت و هم‌چنین ارسال پیام كوتاه ممكن است. كافی است مشتركین برای فعال سازی سرویس نمای دوستان به نشانی nama.irancell.ir مراجعه و یا پیام كوتاه بدون متنی به شماره 8989 ارسال كنند.

برای فعال‌سازی نمای خانواده نیز می‌توان به namayekhanevadeh.irancell.ir مراجعه كرد و یا عبارت «ثبت نام» را از طریق پیام كوتاه به 8900 ارسال كرد.

پس از ثبت نام، پیام كوتاهی حاوی رمز عبور برای مشترك ارسال می‌شود، نام كاربری نیز شماره تلفن ایرانسل مشترك است. ضمن آنكه رمز ورود با ارسال پیام كوتاه بدون متن به شماره 130 نیز قابل دریافت است.

استفاده از خدمات نقشه مجازی ایرانسل با شماره‌گیری كد دستوری #898*، ارسال كلمه«راهنما» به 8989 و یا مراجعه به نشانی nama.irancell.ir برای سرویس نمای دوستان و شماره‌گیری كد دستوری #890* ، ارسال كلمه «راهنما» به 8900 و یا مراجعه به وبسایت namayekhanevadeh.irancell.ir برای سرویس نمای خانواده ممكن است.


ثبت نام در سرویس‌ نقشه مجازی ایرانسل به صورت رایگان انجام شده و كاربران، تنها هزینه مكان یابی را پرداخت می‌كنند.

اطلاعات بیش‌تر درخصوص سرویس نوین و پیشرفته نقشه مجازی ایرانسل از طریق وبسایت رسمی این شركت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.
نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :


پیوندهای روزانه
پیوندها

فال حافظ


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :